O nas

Kim jesteśmy :

Jesteśmy firmą zajmującą się obrotem nieruchomościami na rynku szczecińskim i zachodniopomorskim. Nasze ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie, przeprowadzonych kilkaset transakcji, pasja i miłość do nieruchomości powodują, że nasi klienci czują się z nami bezpiecznie i komfortowo.

Co robimy:

Przeprowadzenie transakcji sprzedaży czy wynajmu nieruchomości to wieloetapowy proces. Naszą rolą jest być na każdym etapie tej drogi wraz z naszymi klientami. Służymy doświadczeniem i wiedzą od momentu sprecyzowania kryteriów poszukiwań poprzez prezentacje i aktywne wyszukiwanie ofert kończąc na procesie finalizowania formalnego umów jak i później przy procesie wydawania nieruchomości. Jesteśmy liderem jeśli chodzi o innowacyjność i wprowadzanie nowoczesnych metod w tym zakresie. Jako pierwsi w Szczecinie zaczęliśmy tworzyć dokumentację fotograficzną do każdego protokołu zdawczo-odbiorczego nieruchomości, co obecnie jest standardem. Jako pierwsi i nadal jedni z niewielu na naszym rynku w ramach naszych usług organizujemy sprawy za klientów do samego końca, łącznie z przepisywaniem umów z dostawcami mediów (gaz, prąd), organizowaniem wszelkich zaświadczeń i dokumentów od zarządców, spółdzielni i innych instytucji w celu odciążenia naszych klientów od tych często czasochłonnych czynności. Zadowolenia klienta jest naszym priorytetem. We współczesnym świecie czas jest bezcenny dla każdego, dlatego szanujemy czas naszych klientów. Większość spraw załatwiamy drogą elektroniczną, jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni.

Nasze zaplecze:

Transakcje związane z nieruchomościami mają to do siebie, że wymagają wiedzy z bardzo szerokiego zakresu i wymagają często współpracy profesjonalistów w danych dziedzinach. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług współpracujemy na bieżąco z doświadczonymi notariuszami, radcami prawnymi, tłumaczami, doradcami kredytowymi, rzeczoznawcami i zarządcami nieruchomości. Dzięki takiej współpracy i wypracowanym kontaktom nasi klienci zawsze są w dobrych rękach.

Dodatkowo bardzo istotnym elementem naszej działalności jest współpraca z innymi pośrednikami. Zarówno poprzez Zachodniopomorski System Wymiany Ofert jak i poprzez współpracę z biurami spoza tego systemu nasi klienci mają dostęp do większości ofert na naszym lokalnym rynku. Oferty przez nas wystawiane na sprzedaż czy do wynajęcia automatycznie znajdują się w ponad 80 biurach zrzeszonych w ZSWO oraz na najważniejszych portalach branżowych (takich jak: Gratka, Otodom, Domiporta i kilkanaście innych), dzięki temu dom, mieszkanie czy działka wystawiona za naszym pośrednictwem trafiają do bardzo szerokiego grona potencjalnych kupców i są łatwe do wyszukania.

Z poważaniem

Tomasz Jeżowski

Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami numer 6876

Chętnych zapraszamy do zapoznania się z naszymi licencjami i certyfikatami.

Jesteśmy zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę nie mniejszą niż 200 000 EURO.

Zamknij panel

Obserwowane oferty

Nr oferty Nazwa oferty Cena Link do oferty
Brak obserwowanych ofert

Prześlij swoje zapytanie a odpowiemy w przeciągu 48h roboczych.

Pola oznaczone * są wymagane

Formularz kontaktowy
  • Ze względów bezpieczeństwa wysyłka z formularza została zablokowana

Korzystając z witryny akceptujesz Politykę Cookies

Rozumiem